Rodinné domy

Vlastníte nebo budujete rodinný dům? V případě více místností či dokonce pater jsou centrální vysavače pro rodinné domy neocenitelným pomocníkem! Vysoký výkon, naprosté ticho, rychlý a pohodlný úklid, to vše centrální vysavač nabízí. Nové modely jsou také vhodné pro menší domky a byty!

Proč centrální vysavač do rodinného domu?

Každý, kdo někdy uklízel a vysával větší byt či rodinný dům, jistě uzná, že se jedná o poměrně zdlouhavý a namáhavý proces. Pro kvalitní luxování je většinou zapotřebí výkon, který klasické vysavače neposkytují. Někdo to řeší tím způsobem, že si pořídí profesionální průmyslový vysavač. Vzhledem ke hmotnosti těchto strojů je však úklid velmi namáhavý. V případě, že dům má více pater, je prakticky nemožné takový vysavač přenášet. V tu chvíli je centrální vysavač nenahraditelnou úlevou.

V případě, že je v domě instalován centrální vysavač, v pokojích se objeví pouze zásuvky, které jsou napojeny na centrální rozvod. Díky tomu je úklid snadný a rychlý – stačí připojit hadici a můžete vysávat!

Centrální vysavač pro rodinné domy

Jednoznačnou výhodou je umístění v technickém zázemí domu. Díky tomu vysavač nikdy nepřekáží a není nutné jakékoliv únavné přenášení.

Při vysávání centrálním vysavačem nedochází k víření prachu vypouštěným vzduchem, jelikož je po přefiltrování odváděn mimo prostory domu. To značně usnadňuje úklid a umožňuje odstranit opravdu všechny nečistoty.

 

Pro úklid